Witamy na stronie umożliwiającej wzięcie udziału w głosowaniu w Mrągowskim Budżecie Obywatelskim 2022

Przed rozpoczęciem głosowania, zachęcami do zapoznania się z listą zgłoszonych zadań.

Zasady głosowania:

 • Prawo udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Miasta Mrągowa. 
 • Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz - elektronicznie lub osobiście w wyznaczonym punkcie konsultacyjnym.
 • Aby prawidłowo oddać głos należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia, adres e-mail, a także potwierdzić zawarte oświadczenia.
 • W celu weryfikacji oddania głosu należy wprowadzić w określone pole numer swojego telefonu komórkowego. 
 • Na wskazany numer telefonu głosujący otrzyma SMS-em kod weryfikacyjny, który należy wpisać w kolejne pole.
 • Jeden numer telefonu można wykorzystać do zweryfikowania maksymalnie jednego głosu.
 • Aby rozpocząć głosowanie, kliknij przycisk „Głosuję”.

Krok 1 z 3: WYBÓR PROJEKTU

Krok 2 z 3: UZUPEŁNIJ DANE

Wybierz zadanie inwestycyjne Liczba zadań które możesz wybrać: 1
Wybrane zadanie:
Numer zadania 1
Park sensoryczno-edukacyjny przy Jeziorze Magistrackim
Koszt: 93 944.41 zł

Numer zadania 2
Butelkomat
Koszt: 98 500.00 zł

Numer zadania 3
Doposażenie placów zabaw w trampolinę naziemną i huśtawkę typu Bocianie Gniazdo
Koszt: 70 653.66 zł

Numer zadania 4
Miejski Punkt Elektroodpadów
Koszt: 49 025.40 zł

Jeśli zakończyłeś wybór projektów, kliknij przycisk „Dalej“
pola oznaczone * są wymagane
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/ 679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, iż:

 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego jest Gmina Miasta Mrągowo, z siedzibą przy ul. Królewiecka 60A, 11-700 Mrągowo.
 2. Z Administratorem danych osobowych można skontaktować się za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych, wysyłając e-mail na adres: sekretariat@mragowo.um.gov.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022. Podstawą przetwarzania danych jest art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r.o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 713 .), zgodnie z art.6 ust 1 lit.c) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przesyłu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 4. Podanie danych jest dobrowolne jednak bez zgody na ich przetwarzanie nie jest możliwe uczestnictwo w Mrągowskim Budżecie Obywatelskim.
 5. Dane osobowe przetwarzane w ramach procesu będą powierzone firmie wybranej do realizacji projektu na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych. Firma będzie przetwarzać powierzone dane 1 w okresie nie dłuższym niż do końca roku w którym odbywa się głosowanie nad Mrągowskim Budżecie Obywatelskim wyłącznie w celu obsługi technicznej procesu.
 6. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody